Úklid a likvidace holubího trusu

I vy jste se už určitě setkali s tím že vám holubí trus poškodil majetek nebo znepříjemnil život. Naše firma se zabývá úklidem spojeným z odvozem nebezpečného odpadu a dezinfekci prostor znečištěných po holubím trusu a dalších nečistot. Nesmíme zapomínat na to, že největším nebezpečím jsou infekční choroby které mohou obsahovat trus těchto ptáků.

Provádíme čištění a úklid holubího trusu z firemních i soukromých prostor, zejména střech, půd, teras a  balkónů. Odstranění trusu probíhá profesionálně s ohledem na zdravotní rizika s tím spojená.

Ukázka z realizace jedné zakázky

Vyklízení po bezdomovcích – Mosty Ostrava

Máme zkušenosti s vyklizením/úklidu prostor po lidech bez domova. Především pod mosty nebo v okolí mostů. Na závěr nabízíme také dezinfekci těchto prostor po znečištění např. biologickým materiálem.

 

Stavební a před kolaudační úklidy

Tak jako v uplynulých letech tak i nadále pokračuje Naše spolupráce s významnými stavebními společnostmi jako např. Subterra, Metrostav, Vostav, Stamont a dalšími a to jak na menších projektech tak i na těch větších jako byla např. rekonstrukce části nemocnice Fifejdy, rekonstrukce bytových domů, ubytovacích zařízení, úklid novostaveb apod.

Japonské ochranné sítě

V posledních letech se na Našem území hojně daří populaci holubů. Tato skutečnost však s sebou přináší řadu nepříjemných faktů. Holub představuje pro člověka reálné nebezpečí. Přenáší totiž nebezpečné choroby, svým trusem ničí architektonické a historické památky, fasády budov, lodžie a balkóny, narušuje statiku budov při vniknutí do půdních prostor (holubí trus rozkládá dřevěné trámy a narušuje soudržnost zdiva). V neposlední řadě je doprovázen řadou nežádoucího hmyzu, především klíšťákem holubím, roztoči apod.

Naše firma nabízí kompletní servis od úklidu napadeného prostoru, vyklizení a likvidaci holubího trusu, desinfekci a desinsekci místa, až po komplexní naplánování ochrany, odchytu a instalaci systému (bodce, lasery, plašiče…) zabraňujícímu opětovné navrácení nežádoucího ptactva.

V Naši nabídce dominuje systém JAPONSKÝCH OCHRANNÝCH SÍŤÍ, který vyniká svou vysokou odolností, dlouhou životností, rychlou a snadnou montáží, díky které není nutný mechanický zásah či vrtání do zdí. Ochranná síť je spletena z nenápadných vláken černé barvy, které se ani po několika letech netřepí. Tato vlákna jsou prakticky neviditelná a to i z krátké vzdálenosti, a proto se nemusíte obávat znehodnocení vzhledu ošetřeného objektu.

Japonská ochranná síť 1  Japonská ochranná síť 2  Japonská ochranná síť 3  Japonská ochranná síť 6

Japonská ochranná síť 4  Japonská ochranná síť 5  Vzklízení půdního prostoru 1

Vzklízení půdního prostoru 2  Vzklízení půdního prostoru 3  Vzklízení půdního prostoru 3

 

Profesionální čistící systém pro skleněné plochy, okna, fasády a solární panely

Průlomový systém vhodný k čištění skel, okeních rámů, obložení fasád, slunolamů. Je také vhodný na čištění fotovoltaických elektráren. Díky usazování špíny se snižuje efektivita a vytíženost solárních panelů až o 30%.  Jsme schopni vyčistit i hůře dosažitelná místa a  plochy až do výšky 23 metrů bez použití plošin a žebříků. Více informací o HiFlo UNGER systému zde.

Obnova VI.Energetické ústředny – Ostrava Vítkovice

Naše firma letos započala úspěšnou spolupráci s dalšími stavebními společnostmi Subterra a Metrostav a to konkrétně na projektu zachování průmyslového dědictví Ostravy na Dolní oblasti v Ostravě – Vítkovicích.

Po otevření prohlídky pece číslo 1, následoval projekt obnovy VI.Energetické ústředy, kde se naše firma podílela komlexním předkolaudačním i zahajovacím úklidem.

Dne 1.5.2012 se prozatím na jeden den otevřely dveře této krásné historické haly a návštěvníci si mohli prohlédnout část expozice i samotné rozsáhlé a zajímavé prostory muzea. Hlavní atrakcí nového muzea jsou dvě impozantní pístová dmychadla, která kdysi hnala stlačený vzduch do první vítkovické vysoké pece. Ta patří ke třem stěžejním objektům v Dolní oblasti Vítkovic.

 

Pamětníci vzpomínají, že když se tyto kolosy daly do pohybu, vypadalo a znělo to, jako kdyby z haly měla vyjet parní lokomotiva. Plynová pístová dmychadla v VI. ústředně, která vyráběla stlačený vzduch, byla vyrobena ve Vítkovicích v licenci firmy Erhard a Semmer. První z nich bylo sestaveno v roce 1938, druhé o deset let později. Hmotnost celého stroje, který poháněl vysokopecní plyn, je devět set tun. Teplota dmýchaného větru, když přecházel přes expanzní nádobu do potrubí a pak do ohřívačů větru, byla 60 až 80 stupňů Celsia.

V objektu se také nachází vyhlídková terasa, z níž spatříte oba kolosy v celé jejich kráse.

Fotografie z dne otevřených dveří naleznete zde.

 

V horním patře budovy u dmychadel zaplní prostor další technické exponáty, které vám interaktivní formou přiblíží proces výroby železa pomocí modelů výrobních zařízení a technologií, které se běžně užívají v průmyslu. Budou zde vystaveny modely ocelárny, válcovny, ale i hi-tech linky na výrobu tlakových lahví a supermoderních CNC strojů, u kterých budete mít možnost (podobně jako při počítačových hrách) zkusit ovládání výroby, posun surovin na zmenšeném jeřábu a podobně.

Podporujeme sport

Naše firma v únoru 2012 finančně podpořila v Ostravě poprvé konaný MMA turnaj.

Oficiální odkaz na tento sport naleznete zde

Dezinfekce nezdravých objektů ozónem

Připravujeme rozšíření použití ozónové dezinfekce i pro malospotřebitele v rodinných domcích a menších objektech. Tato technologie rychle a spolehlivě odstraňuje bakterie, zápach a plísně. Pokud máte zájem o další informace kontaktujte nás přes naší poradnu.

Průmyslové čištění světlíků v halách

Čistíme světlíky v průmyslových objektech za použití průmyslové chemie a to s velkou účinnosti. Tímto dochází k nemalé úspoře elektrické energie. Finální dočištění provádíme tlakovou vodou.

Čištění zásobníků strusky

V měsíci září jsme provedli čištění zásobníků strusky v Třineckých železárnách. Jednalo se o speciální zakázku ve složitém prostředí.