Dezinfekce

Žijete v bytě, ve kterém se objevují plísně a houby? Provozujete restauraci či hotel a chcete svým zákazníkům nabídnout zdravotně nezávadné prostředí bez virů a bakterií? Vykažte nebezpečné mikroby ze svého domu nebo firmy jednou provždy.
Dezinfekce představuje rychlé a prověřené řešení, jak se vypořádat s plísněmi a bakteriemi. Tyto nebezpečné mikroorganismy se mohou objevit i v udržovaných prostorách – především tam, kde je zvýšená vlhkost. Bojovat svépomocí proti plísním a bakteriím je téměř nemožné. Profesionální zásah vás však těchto nepříjemných mikroorganismů rychle zbaví.

Proč bychom se o dezinfekci měli postarat my?

1) Aplikujeme účinné a bezpečné aerosolové a tekuté postřiky k usmrcení mikrobů a také statické přípravky, které zajišťují konzervaci (zastavení množení) plísní nebo bakterií.
2) Používáme zdravotně nezávadné postupy. Vy, vaše děti i domácí mazlíčci budou naprosto v bezpečí.
3) Nabízíme kvalifikovanou pomoc a konzultace, poučení o preventivní ochraně a mnoho dalšího.
4) Deratizace, dezinfekce, dezinsekce a další služby poskytujeme pro klienty z Ostravy a ostatních míst celé České republiky.
5) Dezinfekční zásahy provádí vyškolení pracovníci, kteří mají dlouholeté zkušenosti v oboru.

Proč vůbec dezinfikovat napadené prostory?

Houby, plísně, viry a bakterie mohou být zdrojem nebezpečných nákaz. Z toho důvodu je nutné provádět tyto zásahy preventivně. Nejen v domácnostech a firemních prostorách, ale také v potravinářských provozech, chovatelských stanicích, stájích nebo třeba v nemocnicích.

Poradenská činnost pro naše klienty

Kromě samotných dezinfekčních, dezinsekčních, deratizačních zásahů a úklidových prací nabízíme konzultační činnost. Pokud máte zájem o naše služby, neváhejte nás kontaktovat. Vyslechneme si vaše požadavky a navrhneme optimální řešení.