Dezinsekce

Otravují vás všudypřítomní mravenci? Nechcete sdílet střechu nad hlavou se šváby, blechami nebo štěnicemi? Najdeme nejúčinnější řešení, které vás těchto nezvaných hostů navždy zbaví.
Dezinsekce zahrnuje boj proti mravencům, štěnicím, švábům a jinému hmyzu. Nejen v obytných prostorách, ale rovněž v restauracích, hotelech, školách, ubytovnách a kdekoli jinde. Naše firma se specializuje na likvidace štěnic, které jsou proti domácím přípravkům odolné.

Proč nás kontaktovat? Pracujeme rychle a systematicky…

1) Napadený prostor zkontrolujeme a nasadíme optimální řešení, které rychle a spolehlivě vyhubí otravný hmyz.
2) Dbáme na to, aby dezinsekce byla bezpečná pro všechny členy domácnosti (včetně domácích zvířat).
3) Jsme připraveni vyhovět vašim požadavkům a doporučit postupy, které zabrání opětovnému výskytu hmyzu ve vašem objektu.
4) Působíme v Ostravě a na ostatních místech ČR jako jedna z předních deratizačních, dezinsekčních, dezinfekčních a úklidových firem.
5) Dokážeme spolehlivě vyhubit i štěnice. Tyto velmi malé broučky lze běžnými postupy zlikvidovat jen těžko. Proto používáme nejmodernější přípravky, se kterými máme dobré zkušenosti.
6) Naši pracovníci jsou zkušení profesionálové. Nabízíme dlouhodobou spolupráci a zajištění preventivní ochrany proti škůdcům.

Proč je nutné hubit škodlivý hmyz?

Mravenci, štěnice, švábi, blechy a jiný škodlivý hmyz je potenciální hrozbou pro dospělé, děti i domácí zvířata. Tito škůdci jsou totiž přenašeči chorob, způsobují škody na potravinách, majetku a někteří navíc parazitují na lidech. Zároveň mohou ohrozit pověst firmy, pokud se zabydlí například v potravinářských provozech.

Rozlučte se se štěnicemi

Štěnice jsou nepříjemní a velmi odolní škůdci. Živí se lidskou nebo zvířecí krví a mohou se objevovat také v hygienicky čistém prostředí. Nejčastěji se k našim klientům dostávají zavlečením z cizích míst (hotelů, ubytoven apod.).
Zapomeňte na štěnice jednou provždy. Naše společnost se postará o jejich zaručené vyhubení pomocí chemických postřiků, které se nám již mnohokrát osvědčily. Obvykle je nutné provést jeden nebo dva dezinsekční zásahy. Pokud bydlíte v domě s více nájemníky, bude nutné ošetřit také okolní bytové jednotky.

Nabízíme poradenské služby

Našim klientům pomáháme řešit problémy s nejrůznějším hmyzem. Navíc vám rádi poradíme a poskytneme dobrou radu v oblasti preventivních opatření. Pokud máte zájem o naše služby, neváhejte nás kontaktovat. Vyslechneme si vaše požadavky a navrhneme optimální řešení.