Služby

Úklidový servis

Společnost poskytuje komplexní úklidový servis průmyslových objektů (tzn. výrobních či skladovacích areálů, hal a souvisejících prostor). Ve výrobních provozech je schopna zajistit jak pravidelný úklid, tak i nepravidelný specializovaný v závislosti na specifických požadavcích jednotlivých provozů.

Dále provádíme jednorázové úklidy po řemeslných, malířských a natěračských pracích, specializované úklidy po sportovních a společenských akcích, strojní čištění koberců a podlah s následnou impregnací mytí výloh a oken,  zastoupení Vašich úklidových pracovníků v době nemocenských. Čištění oken a fasád ve výškách, čištění okapů a střešních konstrukcí. Úklidy a vyklizení veškerých půdních prostor. Kompletní úklid domácnosti služby hospodyně čištění oken čištění koberců drobná údržba a drobné stěhování.

Průmyslové čištění

Mezi průmyslové úklidy lze zařadit především čištění podlahových a jiných ploch (odstranění nánosů olejů a maziv, pryskyřic, lepidel, prachu a provozních kapalin, odstraňování gum z podlah od vysokozdvižných vozíků atd.) prostřednictvím strojního mytí kotoučovými rotačními stroji, čistícími automaty nebo jinou vhodnou technologií v kombinaci se specializovanou úklidovou chemií. V nabídce služeb je zařazena také ochrana a polymerizace podlah (nanesení několika vrstev ochranného polymeru, který zabraňuje sešlapání a zanášení podlahy z PVC nebo přírodních materiálů). Dále také umývání střešních světlíků a prosklených stěn i za pomoci speciální lezecké techniky, čištění nosníků a vysávání stěn ve výrobních halách od prachu a jiných nečistot, čištění jeřábových drah, pracovních plošin a schodišť od prachu, maziv a jiných nečistot, umývání a čištění rozvodů médií (el.energie, páry, vody, vzduchu), čištění strojů a strojních zařízení.

Společnost používá strojové vybavení a úklidovou techniku výhradně od renomovaných výrobců, kteří jsou schopni nejenom stroje prodat, ale také nabídnout patřičné servisní zázemí. Jsou to především stroje od firmy COMAX, NILFIX a WAP. Firma dále disponuje profesionálním čistícím systémem HiFlo UNGER, což je průlomový systém vhodný k čištění skel, okenních rámů, obložení, fasád, slunolamů, fotovoltaických elektráren a solárních panelů. Je to systém teleskopických průtokových karbonových tyčí, díky kterému je možno vyčistit i hůře dosažitelná místa a plochy až do výšky 23 metrů bez použití plošin a žebříků.

Mezi významné klienty společnosti v oblasti pravidelných úklidů patří i např. PLAKOR Czech a čištění areálu Svinovkých mostů.

Kromě pravidelného úklidu poskytuje také jednorázové úklidové práce dle potřeb zákazníka a to především se zaměřením na po stavební a před kolaudační úklidy. Firma již dlouhodobě spolupracuje s významnými stavebními společnostmi jako je např. Metrostav, Subttera (mezi nejvýznamnější spolupráce je možno zařadit rekultivaci a výstavbu objektů Svět techniky, technické muzeum – Energetická ústředna č. 6 nebo pec č. 1 na Dolní oblasti Vítkovic), dále společnost Vostav (rekonstrukce ostravské nemocnice Fifejdy, Frýdek Místek), Stamont, Gemo, Lekos a další. Samozřejmě zajišťuje i veškeré jednorázové úklidy v domácnosti, kancelářských objektech, obytných domech, prodejnách apod. Jedná se o čištění koberců, čalounění, praní žaluzií, úklid sklepů a půd, po malování, mytí dlažeb i schodů, mytí výloh, oken, vnitřního a venkovního vybavení atd. A to od minimálního rozsahu až po výrobní haly závodů a supermarkety.

DDD

V neposlední řadě nabízí plnohodnotnou již zmiňovanou komplexní nabídku DDD služeb. DERATIZACE – činnost zaměřená na hubení synantropních hlodavců zejména potkanů, myší, krys apod. DEZINSEKCE neboli odhmyzení, je činnost zaměřená na hubení obtížného hmyzu a ostatních členovců zejména štěnic, rusů, švábů, vos, mravenců, much, komárů a škůdců skladištních. DEZINFEKCE – činnost zaměřená na ničení bakterií, virů, plísní apod. Společnost k těmto účelům využívá moderních technologií především ozónové generátory.

Ochrana budov proti dosedu ptáků a odchytová činnost

Ochrana budov proti dosedu a zahnízdění holubů a jiných druhů ptactva. Firma nabízí kompletní servis od úklidu napadeného prostoru, vyklizení a likvidaci holubího trusu, dezinfekci a dezinsekci místa, až po komplexní naplánování ochrany, odchytu a instalaci systému (bodce, lasery, plašiče…) zabraňujícímu opětovné navrácení nežádoucího ptactva. V nabídce dominuje systém JAPONSKÝCH OCHRANNÝCH SÍTÍ, který vyniká svou vysokou odolností, dlouhou životností, rychlou a snadnou montáží, díky které není nutný mechanický zásah či vrtání do zdí. Ochranná síť je spletena z nenápadných vláken černé barvy, které se ani po několika letech netřepí. Tato vlákna jsou prakticky neviditelná a to i z krátké vzdálenosti, a proto se nemusíte obávat znehodnocení vzhledu ošetřeného objektu.

Technická způsobilost

ISO 9001

Pravidelné proškolování pracovníků s bezpečností práce na pracovištích objednatele