Služby

Služby v oblasti DDD

Provádíme služby DERATIZACE, DEZINSEKCE a DEZINFEKCE. Uvedené služby poskytujeme soukromému i veřejnému sektoru.
Provádíme ochranu dřeva proti vlhkosti, UV záření a škodlivým organizmům (dřevokazný hmyz a houby)

 

Akční nabídka pro firmy

Naši pracovníci posílí Váš tým v případech velkých úklidových akcích (malování, výměna oken atd.), zastoupí v době nemocenských a dovolených.

Nabídka pro hotely a penziony

Provozovatelům hotelů, penzionů a dalších ubytovacích a stravovacích zařízení nabízíme služby hotelových pokojských, obsluhu a úklid myček v restauračních zařízení, sanitární úklidy, drobnou údržbu a drobné stěhování a služby DDD.

Nabídka pro bytová družstva a sdružení vlastníků bytů

úklid společných prostor včetně odklízení sněhu úklidy po řemeslnících, malování, výměně oken atd. úklidy výkalů např. holubů včetně zabezpečení prostor proti dalšímu znečištění úklidy po živelných pohromách

 

Nabídka pro firmy a organizace veřejné správy

pravidelné úklidy  prostor, jednorázové úklidy po řemeslných, malířských a natěračských pracích, specializované úklidy po sportovních a společenských akcích, strojní čištění koberců a podlah s následnou impregnací mytí výloh a oken,  zastoupení Vašich úklidových pracovníků v době nemocenských

Čištění oken a fasád ve výškách, čištění okapů a střešních konstrukcí.

Úklidy a vyklizení veškerých půdních prostor.

Nabídka pro domácnosti

kompletní úklid domácnosti služby hospodyně čištění oken čištění koberců drobná údržba a drobné stěhování malování úklidy po řemeslnících, malování, výměně oken atd.