Japonské ochranné sítě

V posledních letech se na Našem území hojně daří populaci holubů. Tato skutečnost však s sebou přináší řadu nepříjemných faktů. Holub představuje pro člověka reálné nebezpečí. Přenáší totiž nebezpečné choroby, svým trusem ničí architektonické a historické památky, fasády budov, lodžie a balkóny, narušuje statiku budov při vniknutí do půdních prostor (holubí trus rozkládá dřevěné trámy a narušuje soudržnost zdiva). V neposlední řadě je doprovázen řadou nežádoucího hmyzu, především klíšťákem holubím, roztoči apod.

Naše firma nabízí kompletní servis od úklidu napadeného prostoru, vyklizení a likvidaci holubího trusu, desinfekci a desinsekci místa, až po komplexní naplánování ochrany, odchytu a instalaci systému (bodce, lasery, plašiče…) zabraňujícímu opětovné navrácení nežádoucího ptactva.

V Naši nabídce dominuje systém JAPONSKÝCH OCHRANNÝCH SÍŤÍ, který vyniká svou vysokou odolností, dlouhou životností, rychlou a snadnou montáží, díky které není nutný mechanický zásah či vrtání do zdí. Ochranná síť je spletena z nenápadných vláken černé barvy, které se ani po několika letech netřepí. Tato vlákna jsou prakticky neviditelná a to i z krátké vzdálenosti, a proto se nemusíte obávat znehodnocení vzhledu ošetřeného objektu.

Japonská ochranná síť 1  Japonská ochranná síť 2  Japonská ochranná síť 3  Japonská ochranná síť 6

Japonská ochranná síť 4  Japonská ochranná síť 5  Vzklízení půdního prostoru 1

Vzklízení půdního prostoru 2  Vzklízení půdního prostoru 3  Vzklízení půdního prostoru 3